Wielkanoc 2023

with Brak komentarzy

Witam wszystkich po dłuższej przerwie w nieaktywności na stronie. Dlaczego mnie nie było? To wyjaśnię już niebawem i zapewniam że teksty do publikacji w tym temacie są już w zaawansowanym procesie przygotowania.

 

Jednak my nie o tym a o świętach wielkanocnych. Zdaję sobie sprawę, że w ubiegłym roku nie było świątecznego wpisu i że czasu się nie cofnie jednak można tradycję obudzić ponownie.

Patrząc na otaczającą nas rzeczywistość myślę sobie, że tak naprawdę ważne jest to by nie dać się zwariować. To co się obecnie wyprawia to chaos, mentalny kociokwik i jakby oczekiwanie na to kiedy coś się zmieni. Już nie ważne, czy na lepsze czy na gorsze byle coś w naszym świecie drgnęło.

 

 

Jednak prosto z serca mogę powiedzieć tak: nie ważne gdzie się teraz znajdujesz, nie ważne czy jesteś moim przyjacielem czy też najzajadlejszym oponentem. Nie istotne czy opływasz w zbytkach czy też ze łzami w oczach liczysz każdy grosz. Nie ważne też czy jesteś na życiowej fali czy przeżywasz swój największy życiowy dół. Życzę Ci z tego miejsca spokoju i zdrowia! I niezależnie od tego gdzie i w jaki sposób spędzisz ten wolny czas, spędź go w radości, niezależnie jak tą radość postrzegasz!

Ten wpis publikuję dziś w środę, ponieważ sam wyjeżdżam i poniekąd odcinam się od świata wirtualnego. A wyjeżdżam po to by i mi spełniło się to czego życzę Tobie powyżej. Pamiętając, że to nie istotne jakie są to święta, czy wielkanocne, czy boże narodzenie, majówka inne., Klimat i atmosferę tworzą miejsca i ludzie!

Jak co roku ZAJĄC MROKU!

 

Zostaw Komentarz