Glaca. Nowy singiel zapowiadający płytę ZANG! Człowiek feat. KORA! (video, audio)

with Brak komentarzy

Dziś 26 lutego 2018 swoją premierę ma nowy singiel zapowiadający najnowszą płytę Glacy – Zang. Utwór Człowiek, który swoją pra-premierę miał w radiowej Trójce, został nagrany wraz z gościem specjalnym, którym jest diwa polskiego rocka – Kora Jackowska!

Utwór zawiera w sobie motyw przewodni piosenki MaanamuKrakowski Spleen. Jednak tym razem, jest to o wiele mocniejsza i cięższa wersja. I nie, nie jest to wykorzystanie wokalu z oryginalnego utworu, a nagrany na nowo wokal przez Korę w jej studio!

Jednocześnie dzisiaj rusza pre-order albumu ZANG! I jest to nie byle okazja, artysta pomyślał o czymś wyjątkowym i oprócz standardowej płyty, do albumu dołączone są specjalne dodatki. Tak więc oprócz muzycznych bonusów, które znajdują się tylko w tym wydaniu, można zamówić album w jednej z trzech wersji dodatków. Do wyboru płyta z bluzą, czapką bądź t-shirtem sygnowanym logiem ZANG.

 

 

Pre-order można zamawiać pod TYM linkiem!

 

 

 

Zródło – oficjalny fanpage Glaca

 

Utwór jest dostępny w zestawie do głosowania na Liście Przebojów Trójki. Można oddać jeden głos tygodniowo do czego szczerze zachęcam! –

http://lp3.polskieradio.pl

A tak wyglądała pra-premiera singla Człowiek w radiowej Trójce 23 lutego 2018 roku, w programie LP Trójka.

Wersje pre-orderu do wyboru!

Żródło – oficjalny fanpage Glaca

 

Zródło – oficjalny fanpage Glaca

 

Jeśli chcesz utożsamiać się z albumem ZANG, możesz zakupić rzeczy związane z płytą na:

http://respectzang.com/

Zostaw Komentarz