Access Denied premierowy klip Go Go Go zapowiadający nowy album.

with Brak komentarzy

Trójmiejski skład Access Denied prezentuje klip zapowiadający nowy album! Dokładnie na miesiąc przed premierą płyty zespół przedstawia okładkę i klip promujący swoje nowe wydawnictwo.

 

 

Trójmiejski zespół którego początki sięgają roku 2003, a głównym powodem jego założenia były inspiracje takimi zespołami jak Iron Maiden czy Judas Priest właśnie do swojej kolekcji fonograficznej dokłada trzeci krążek zat.”ACCES DENIED”.

 

W 2009 zespół nagrał pierwszy długogrający album „The Memorial”, na którym znalazło się dziesięć autorskich kompozycji, a pochodzący z niej utwór „Give Me Rock” został wydany na składance Kill City w USA. Druga płyta „Touch of Evil” ukazała się w 2012 roku za sprawą Pitch Black Records.

Po sześciu latach od premiery ostatniego albumu, Access Denied powraca z nowym krążkiem na którym gościnnie partie bębnów zagrał Dariusz „ Daray” BrzozowskiDimmu Borgir, Hunter, Vesania, eks Vader , za partie klawiszy odpowiedzialny był Adam Drywa, znany w popowym świecie producent i muzyk m.in z zespołu Farba, a za realizację nagrań i produkcję odpowiedzialny był Filip Hałucha w Heinrich House Studio, muzyk takich zespołów jak Vesania, Unsun, Rootwater, Decapitated.

 

 

Na równy miesiąc przed oficjalną premierą albumu „ACCESS DENIED” która odbędzie się w dniu 9 listopada 2018, zespół prezentuje wideoklip do utworu ”Go,Go,Go”, oraz okładkę nowego albumu.

Dystrybutorem nośnika CD jak i zamieszczeniem muzyki na cyfrowych serwisach muzycznych jest Universal Music Polska.

 

 

Wideoklip został nagrany na terenie Gdynia Container Terminal S.A., za montaż i reżyserię odpowiadał Marek Wojciechowski, który współpracował m.in. przy produkcjach dla Behemoth czy Ich Troje – Michał Wiśniewski. Oświetleniem i oprawą wizualną zajął się Piotr Paruszewski z Natus Light Oświetlenie Estradowe.

Zostaw Komentarz