Qtnoizz Fest. 3 czerwca 2017. Będzie się działo…

with Brak komentarzy

Rock fetivalFestiwal Rockowy w Kutnie to muzyczna uczta dla fanów mocniejszych brzmień. Zobaczycie 5 świetnych zespołów z Polski i zagranicy. Impreza odbędzie się 3 czerca na Stadionie Kutnowianka. Wstęp bezpłatny.
Projekt Rock Fest wygrał w ubiegłorocznym Kutnowskim Budżecie Obywatelskim i jest finansowany ze środków Prezydenta Miasta Kutno. Wydarzenie jest w całości organizowane przez Stowarzyszenie Kutnowska Kuźnia Kultury.

 

Tak brzmi oficjalne info na ten temat. Ale ja Wam powiem tak. Już w ten weekend w Kutnie na stadionie miejskim „kutnowianka”, odbędzie sie fetiwal rockowy pod nazwą Qtnoizz Fest. To jego pierwsza odsłona więc warto tam być by zacząć tworzyć wspólną historię! A wstęp jest darmowy, obostrzony tylko tym, że trzeba posiadać bezpłatną wejściówkę! Jak ją zdobyć? To proste, choć nie zostało ich wiele, nadal można wziąć udział w konkursie, który znajdziecie na STRONIE WYDARZENIA, na facebooku.

A o tym, że warto się wysilić świadczy fakt, że wystąpią: Nocny Kochanek, Siq i przede wszystkim takie HUNTER, ACID DRINKERS oraz IRON MAIDNEM (Tribute Band). Tak więc pierwszy weekend czerwca zapowiada się naprawdę gorąco!

A ja osobiście obejmuję (nieoficjalny) patronat medialny nad tą imprezą. Widzimy się w Kutnie 3 czerwca o 14:00!

plakat

Zostaw Komentarz