Nicholas Pileggi – Chłopcy Z Ferajny. Audiobook. Videorecenzja (video)

with Brak komentarzy

Chłopcy z FerajnyWydawnictwo Parlando po raz kolejny mnie zaskoczyło. Kiedy zakończyłem odsłuch audiobooka Jacka Ketchuma – Jedyne Dziecko, odwiedziłem facebookową stronę wydawnictwa i zobaczyłem genialne zdjęcia z innej produkcji, w której udział wzięli Robert Jarociński, Monika Węgiel i Kamilla Baar – Kochańska.

W tym momencie wiedziałem już kilka rzeczy. Po pierwsze jak bardzo, przez długi czas nie obcowania z audiobookami, jestem do tyłu jeśli chodzi o tytuły. Po drugie, że w listopadzie wyszedł kolejny audiobook z udziałem Roberta Jarocińskiego. Po trzecie, że czeka mnie właśnie kolejna, ciekawa przygoda z książką.

Wszedłem więc w aplikację audioteka.pl i zakupiłem Chłopców z Ferajny, po czym obaliłem prawie jednym tchem! Odsłuch zakończył się na trzech sesjach, kiedy mogłem pokonywać polskie autostrady i oddać się naprawdę dopracowanemu pod każdym kątem audiobookowi!

A jakie są moje wrażenia dotyczące książki Nicholas’a Pileggi’go i obejrzeniu zaraz po tym ekranizacji Martina Scorese? O tym dowiesz się video recenzji!

Zostaw Komentarz