Nadchodzi Rock & Rose Fest 2018. 2 czerwca 2018. Kutno, Józefów 7a!

with Brak komentarzy

Już 2 czerwca 2018 roku w Kutnie na ul. Józefów 7a, odbędzie się VI edycja festiwalu Rock & Rose Fest, współorganizowanego przez Stowarzyszenie Kutnowska Kuźnia Kultury oraz zespół Alastor przy współfinansowaniu ze środków Prezydenta Miasta Kutna.

 

Wejściówki na to wydarzenie dostępne są w przedsprzedaży za 55zł. I można je nabyć w:
Cyberkultura Kutno (Kutno, ul. Barlickiego 14) – możliwa sprzedaż przez Internet, kontakt: cyberkultura@op.pl

MOTO PUB Garage (Kutno, ul. Grunwaldzka 37)

W dniu imprezy bilety w bramie wejściowej kosztować będą 66zł. Zaznaczyć trzeba, że dzieci pod opieką rodziców do lat 12 wchodzą za darmo!

Konferansjerem festiwalu będzie Remigiusz Mielczarek. Znany min. z Summer Dying Loud Festiwal.

Na terenie festiwalu bezie możliwość rozbicia namoitu!

 

 

Informacja od organizatorów:

„Mamy wiele zapytań co do możliwości rezerwacji biletów na Rock&Rose Fest Kutno 2018. Oto procedura:

w celu zarezerwowania biletów na #RRFK2018 prosimy o wpłatę na konto mBank nr: 10 1140 2017 0000 4002 1299 9247. Cena biletu w przedsprzedaży 55 zł. W tytule prosimy podać:

– Imię i nazwisko, na które będą odbierane bilety
– liczbę biletów
– adres e-mail

Po wpłynięciu pieniędzy na konto poinformujemy o tym fakcie w osobnym e-mailu. Bilety będą do odbioru przy wejściu, po okazaniu dokumentu potwierdzającego tożsamość.

Przypominamy, ze rezerwować można je pisząc na adres e-mail: cyberkultura@op.pl

Pozdrawiamy serdecznie
Cyberkultura Kutno


 

Lokalizacja Rock & Rose 2018

 

A na festiwalu wystąpią:

15:00-15:40 ToteM
16:00-16:40 Leash Eye
17:00-17:40 Alastor
18:00-18:40 Wolf Spider
19:15-20:15 Decapitated
20:45-22:00 Exumer

Totem

Wera – vocals, Rudy – guitars, Dzierz – guitars, Novak – bass, Homik – drums

 

Zespół metalowy z Bukowna. Na koncie mają pięć krążków z czego ostatnio to EP Limbo z 2015 roku. Kapela obeznana z dużymi scenami, występowali już min. na Hunter Feście i Metalmanii.

 

 

Leash Eye

BEEGEES – drums & barrels, MARECKI – bass & growls, VOLTAN – dirty hamm’s, OPATH – mighty guitars, QUEJ – roars and vocals

 

 

Warszawska grupa heavy metalowa z dorobkiem trzech studyjnych płyt. Ostatnia Hard Truckin’ Rock, ukazała się w 2013 roku. Zespół występował min, na Wacken Open Air i Sonisphere. Zdobywcy wielu nagród w tym Złota Kosa Antyradia i zwycięstwo w bitwie zespołów Hard Rock Rising.

 

 

 

 

Alastor

Sławomir „Bryłas” Bryłka – bębny, Mariusz „Maryś” Matuszewski – gitara, Mish Jarski – wokal, Artur „Naho” Banach – gitara, Wojtek Milewski – bas

 

 

Na Rock And Rose nie może zabraknąć Alastora. Kutnowska legenda ciężkiego grania. Rok temu zespół właśnie na Rock And Rose 2017 obchodził swoje trzydziestolecie istnienia. W dorobku sześć płyt studyjnych. Ostatni krążek to Out Of Anger z 2012 roku. Weterani sceny, masa koncertów na wielu festiwalach!

 

 

 

 

Wolf Spider

Piotr „Mańkover” Mańkowski – gitara, Mariusz „Maryś” Przybylski – gitara basowa, Beata Polak – perkusja, Łukasz Szostak – wokal, Przemysław Marciniak – gitara

 

 

Legenda polskiego trash metalu z Poznania. Stały uczestnik festiwalu Metalmania. Supportowali Deep Purple w 1991 roku. Osiem wydawnictw na koncie z czego ostatni to LP „V” z 2015 roku. Od 2011 roku w składzie na perkusji Beata Polak!

 

 

Decapitated

Rafał Piotrowski – Vocals, Waclaw “Vogg” Kieltyka – Guitars, Hubert Wiecek-bas, Michal Lysejko – drums

 

 

Tej kapeli nie trzeba nikomu przedstawiać. Ich muzyka jest równie ciężka jak życiorys. Szczęśliwie ostatnie wydarzenia potoczyły się pomyślnie i możemy zobaczyć zespół na Rock And Rose 2018. Siedem albumów studyjnych z czego ostatni to świeżynka Anticult z 2017 roku. Dwa wydawnictwa DVD, mnóstwo nagród a koncertów to się chyba nie da zliczyć!

 

 

 

Exumer

Mem V. Stein – Vocals, Ray Mensh – Guitars, T. Schiavo – Bass, Matthias K. – Drums, Marc B.-Guitars

 

 

Headliner Rock And Rose 2018! Niemiecka legenda trash metalu! Cztery albumy studyjne w tym dwa po reaktywacji kapeli w 2008 roku. Ostatni The Raging Tides z 2016 roku.

 

 

 

Impreza pod patronatem medialnym:

Zostaw Komentarz