MuDvAyNe powraca!!!!

with Brak komentarzy

300MuDvAyNe powraca! Ponad 10 lat czekałem by móc napisać te słowa!

 

 

I w końcu mogę z czystym sumieniem, radością, dumą i z najwyższą dozą dostojności je opublikować. Mój ukochany zespół powraca i zapowiada koncerty oraz prezentuje oficjalny merch.

Kiedy pisałem artykuł o tym, że Chad Gray (wokalista MuDvAyNe) założył swoją oficjalną stronę, o czym możesz przeczytać TUTAJ, coś czułem że może to jest ten moment i doczekamy się powrotu jednego z najlepszych zespołów metalowych na świecie.

 

 

I tak wczoraj 19 kwietnia 2021 roku na oficjalnym fanpage zespołu pojawiła się informacja.

 


http://mudvayneofficial.com/

These symptoms suggested that our evolution, I suppose, from the animal kingdom into human kingdom itself was catalyzed or triggered by our encounter with these hallucinogenics, and… Yes, we are an ape with a symbiotic relationship to a mushroom, and that has given us self reflection, language, religion, and all the spectrum of effects that flow from these things And one can only wonder how these hallucinogens might effect our future evolution as well They have brought us to this point and as we make our relationship to them conscious, we may be able to take control of our future evolutionary path

~~ MudDvAyNe 2021 ~~

Inkcarceration

September 10 – 12

2021 Early Bird Announcement

Aftershock

October 7 – 10

Home

Louder Than Life

September 23 – 26

2021 Early Bird Announcement

Welcome To Rockville

November 11 – 14

https://welcometorockvillefestival.com/

 

 

A więc tekst utworu Monolith z pierwszego albumu L.D. 50 oraz daty zapowiadanych, pierwszych koncertów.

Do tego nowe zdjęcie profilowe i w tle oraz nowy adres witryny internetowej. A dziś dodatkowo zestaw nowego merchu do nabycia.

 

Tyle wystarczyło by na chwilę, kiedy piszę ten artykuł informacja ta zdobyła ponad 4 tysiące polubień i nadal rośnie. To oznacza, że takich fanatyków zespołu z Peorii jak ja było więcej i każdy czekał na nią jak każdy teraz czeka na powrót do normalności.

Teraz trzeba tylko czekać na dalszy rozwój wydarzeń i cieszyć się, że MuDvAyNe oficjalnie potwierdził swój powrót. Dla mnie ta informacja to jak święto, które zwiastuje, że świat może rzeczywiście wraca na właściwe tory……

 

 

 

 

I taka moja cegiełka. Zespół ten kocham od pierwszego przesłuchania i nawet kiedy ich nie było, całym sercem okazywałem, jacy są ważni dla mnie. Jakie miejsce mają w moim muzycznym sercu. I część tego okazywania została uwieczniona na koncertach. Min. na Pol’And’Rock 2019 i oficjalnym o nim artykule na stronie gazety lubuskiej. A na samych zdjęciach widać moją radość, którą mogę wyrażać to że MuDvAyNe powrócił!

Zostaw Komentarz