Chad Gray – nowa strona, nowa muzyka. (Video)

with Brak komentarzy

12 marca 2021 Chad Gray (MuDvAyNe/Hellyeah) opublikował materiał ze swoją interpretacją utworu Always On My Mind.

 

 

Nawet przed pandemią informacji na temat muzyków zespołu MuDvAyNe było w internecie dość mało. Oczywiście jak każdy fan tego zespołu, czekam na dzień kiedy padnie informacja o reaktywacji. W tym czasie jednak nie pozostaje nic innego jak śledzić dostępne kanały informacyjne członków zespołu.

Ci na szczęście działają w tej kwestii coraz prężniej a ostatnio naprawdę mocno uaktywnił się Chad Gray. Wokalista by mieć wszystko co z jego działalnością związane, założył właśnie stronę internetową www.chadnesss.com, na której publikować będzie bezpośrednio wszystkie informacje dla swoich fanów.

 

 

 

I to właśnie z tej strony jak i z fanpage na fb można dowiedzieć się, że 31 października 2020 roku Chad zawarł związek małżeński z wokalistką Shannon Gunz. To właśnie z okazji tego wydarzenia nagrał swoją interpretację utworu Always On My Mind. Nie od razu jednak pojawiła się ona publicznie. Na ten krok wokalista zdecydował się po przemyśleniach o których pisze na swoim blogu:

„Planowanie ślubu jest wyczerpujące. Od kwiatów do lokalizacji, po zbieranie muzyki. Początkowo wybraliśmy „Dream on” na naszą pierwszą taneczną piosenkę. Teraz nie jestem pewien jak i dlaczego wylądowałem na „Always On My Minf”. Zakładam, że usłyszałem to przelotnie i utknęło. Pamiętam tylko, że późno pewnej nocy pomyślałem o tym i wszedłem online aby wyszukać teksty i posłuchać utworu. Kiedy grał, teksty były tak emocjonalne i fascynujące, że naprawdę mnie poruszyły. Więc skontaktowałem się z moim producentem i bardzo dobrym przyjacielem Kevinem Churko i zapytałem, czy zrobiłby ze mną cover. Odpowiedział „Jaka piosenka?”, Powiedziałem mu, a on był jak WHOA! W porządku. Więc skontaktował się z klawiszowcem po Ozzy’ego, który najwyraźniej nic nie robi w tym gównianym czasie w którym żyjemy i przesłał nam 3 różne wersje i smaki piosenki. Wylądowaliśmy na jednym i zaczęliśmy go nagrywać wokalnie. To było super fajne, kiedy to zacząłem, bo zdałem sobie sprawę, że to zupełnie inny sposób śpiewania. Nikt nigdy nie słyszał, jak robię coś takiego. Zrobiono to na mój ślub, ale pomyślałem, że powinienem wydać tę piosenkę publicznie. Zawsze bardziej mówię o tym, że patrzę na moich fanów bardziej niż na fanów. Są rodziną i chciałem podzielić się z nimi tą chwilą ”.

 

 

Potem dodał, że jest to pierwszy krok do solowej twórczości oraz że od teraz ta strona stanie się centrum informacji na jego temat. A możemy się z niej dowiedzieć również, że Chad udziela się charytatywnie i wspiera organizacje które pomagają młodzieży min, zapewniając im posiłki oraz walcząc z nowotworami. Co jak się okazuje jest dla Gray’a równie ważne jak muzyka.

Na stronie dostępny jest również oficjalny merch wokalisty. A kto wie, może za jakiś czas dowiemy się z niej, że MuDvAyNe się reaktywuje…..Czas pokaże. Póki co można posłuchać Chad’a w nowej odsłonie i śledzić na bieżąco informacje na jego temat.

Zostaw Komentarz