Glaca – Życie i Samotność feat. Peja. Trzeci singiel z płyty Zang (Video)

with Brak komentarzy

6 kwietnia 2018 roku swoją oficjalną premierę miała płyta Glaca – Zang. Dzień wcześniej do rąk fanów trafiła zamówiona miesiąc wcześniej wersja pre-order. 

 

W końcu można cieszyć się całym krążkiem i jego pełną zawartością. Wcześniej dostępne były do odsłuchu cztery utwory, z czego dwa to oficjalne single, do których powstały teledyski.

11 kwietnia odbyła się premiera trzeciego klipu do singla Życie I Samotność, który jest kolejną już kolaboracją Glaca – Peja. Klip powstał we współpracy z fanami. Część z nich gościła na planie teledysku a część zaprezentowała się w krótkich wstawkach, wykorzystanych w obrazie.

 

Życie i Samotność to utwór, który podejmuję trudną tematykę życiowych zakrętów, depresji i samobójstw. Jego przekaz jest wielowymiarowy o czym każdy może przekonać się sam. Zapraszam do obejrzenia tego klipu.

 

 

 

 

 

Mnie spotkał ten zaszczyt, że również przez sekundę pojawiam się w tym klipie, za co z całego serca dziękuję Glacy! Słowo zaszczyt to i tak za mało by wyrazić to uczucie, które jest we m nie od 11 kwietnia. A słowo dziękuję to za mało by wyrazić wdzięczność za to wyróżnienie.

 

Glaca - Zang
Glaca – Zang

Płytę Zang możesz kupić na stronie

mymusicshop.pl

Zostaw Komentarz