Brian HEAD Welch – spotkanie z fanami w Słupsku przed koncertem KORN! Pod patronatem www.KornFanHead.pl

with Brak komentarzy
BRIAN HEAD WELCH - SPOTKANIE Z FANAMI 15 SIERPNIA 2017 - 14:00 TEATR SŁUPSK
https://www.facebook.com/events/126658741272301/

SPOTKANIE PRZED KONCERTEM KORN W RAMACH FESTIWALU LEGEND ROCKA

Poznasz historię gwiazdy rocka i członka jednego z najbardziej znanych zespołów metalowych na świecie. Inspirujące spotkanie, które może kompletnie zmienić twoją perspektywę na zespół i na Briana. Opowieści, w których przeplata się brutalność z łagodnością, przegrane z wygranymi i rozpacz ze szczęściem może zmienią twoje życie.

W 2007 roku wydał autobiografię „Zbaw Mnie Ode Mnie Samego”, która spotkała się z ogromnym uznaniem i znalazła się na liście bestsellerów New York Times.

 

Głównym organizatorem spotkania z Brianem, podobnie jak w przypadku poprzedniego w Warszawie jest – Steiger Compact Polska!

Spotkanie odbędzie się 15 sierpnia o godzinie 14:00 w SŁUPSKU! Czyli w dniu koncertu jako Korn zagra na Festiwalu Legend Rocka w Dolinie Charlotty.

Potwierdzone jest już miejsce spotkania. Odbędzie się ono w Polska Filharmonia Sinfonia Baltica-Słupsk!

Spotkanie będzie biletowane. Cena biletu 5 zł. Uwaga – Liczba wejść ograniczona!
Pierwsza pula biletów w sprzedaży już w niedzielę 30 lipca od godziny 14:00.

 

Ruszyła druga pula biletów! Ile – nie wiadomo – podobnie jak nie wiadomo ile było w pierwszej puli. Ważne że bilety są i można się rejestrować. Tak więc do dzieła. Rejestracji dokonuje się poprzez link poniżej.
http://bit.ly/2uKzP3K

 

 

8 sierpnia 2017 ok 22:00. Większość chętnych, którzy zarejestrowali się pod wyżej podanym linkiem dostała maile z potwierdzeniem. Jeśli zarejestrowałeś się, zapłaciłeś a nadal nie masz potwierdzenia, wejdź na wydarzenie na facebooku i skontaktuj się z organizatorami miejsca i dystrybucji wejściówek. Ci którzy dostali maila z potwierdzeniem wiedzą, że w dniu spotkania należy zgłosić się w Filharmonii z dowodem tożsamości by odebrać swój bilet.

Więcej informacji w kolejnej aktualizacji!

 

Na razie to wszystkie informacje dotyczące tego wydarzenia. Wydarzenia do którego odnośnik znajdziecie poniżej, oraz dostaniecie się klikając na zdjęcie w nagłówku.

https://www.facebook.com/events/126658741272301/

 

Więcej informacji już lada moment, będą one umieszczane systematycznie w tym artykule, także polecam go śledzić regularnie. Z mojej strony dodam, że objąłem oficjalny patronat medialny dla tego wydarzenia!

Jeśli ktoś chce zobaczyć jak Brian 'Head’ Welch przemawia do fanów, polecam zapoznanie się z moimi materiałami ze spotkania, które odbyło się 1 kwietnia w Warszawie.


Filharmonica baltica

Zostaw Komentarz