Krzysztof Spadło – Skazaniec Tom VIII Świat U Stóp. Audiobook. Videorecenzja (Video)

with Brak komentarzy

Wydawnictwo KAGO, oraz audioteka.pl przedstawiają – Krzysztof SpadłoSkazaniec. Tom VIII – Świat U Stóp. Czyta Leszek Wojtaszak.

 

To już ostatni tom i ostatni raz kiedy słyszymy w na wstępie audiobooka taką kombinację słów, w którym głównym filarem jest Skazaniec. Epopeja więzienna dobiegła końca, tak jak losy głównego bohatera z którym dane mi było przejść przez życie w jego osobistych zapiskach utrwalonych w skoroszytach.

Książka podzielona na dwie części z której pierwsza to zakończenie losów Stanisława Stefana Ropucha Żabikowskiego, a druga to posłowie, w którym autor obszernie wypowiada się na wiele zagadnień dotyczących epopei. Jak również odpowiada na wiele pytań, które często pojawiały się w umysłach czytelników kiedy połykali kolejne tomy.

 

Jednak czy to już definitywny koniec historii? Czy więzienie we Wronkach to temat zamknięty i skończony? Mógłbym napisać, że o tym dowiesz się z videorecenzji. Ale nie tym razem. Bo na te pytania odpowiedzi znajdziesz w książce, ebooku lub audiobooku Skazaniec – Świat U Stóp, które jednocześnie ukazały się 17 października 2019 roku.

Z videorecenzji dowiesz się natomiast jaka jest ta książka i jakie są z nią moje subiektywne odczucia. Zapraszam.

 

Zostaw Komentarz