Boże Narodzenie 2017. Wesołych Świąt

with Brak komentarzy

To pierwsze Boże Narodzenie, kiedy mogę do się do Was zwracać już nie z bloga, ale ze strony. Tym bardziej mi miło, że mogę i w tym roku powiedzieć od siebie kilka słów i złożyć życzenia, oraz tradycyjnie zaprezentować świąteczne piosenki. Kolędy i nie tylko, które są nietypowe, odmienne od innych, które usłyszycie w domach a przy okazji na długo je zapamiętacie.

Co mogę Wam życzyć na te święta? Zdrowych? Wesołych? Rodzinnych? To sztampowe i takie pospolite. Z mojej strony życzę każdemu bez wyjątku, kto tutaj zawita, chyba jak co roku – SPOKOJNYCH ŚWIĄT. Bo jeśli jest spokój to i święta są zdrowe i szczęśliwe.

Oczywiście będąc w pełni szczerym życzę Wam by te święta były dobrze opite, przejedzone, waga po nich wzrosła, bez wyrzutów sumienia. By każdy już po nich poczuł, że co zjadł i wypił to jego i nie żałuje. Bo właśnie od tego są święta! By odpocząć i by puściły hamulce wszelkich codziennych ograniczeń.

Życzę Wam byście odpoczęli, od pracy, stresów, od pędu życia i zmagań z codziennością. Rozgrzali kości i wyleżeli się ile wlezie by w nowy rok wejść totalnie zresetowanymi.

A przy świątecznym stole by było po prostu rodzinnie i miło. A co do prezentów to myślę, że tak jak od lat uważam, trzeba dać innym swój czas i ten czas i uwagę otrzymać. Wyłączyć telefony i usiąść by móc porozmawiać z cztery oczy.

Często dość obficie piszę relacje z koncertów, wydarzeń i sytuacji w których się znajduję. Tym razem nie będę pisał jak spędzę te święta i jakie są nastroje, bo to jest moja tajemnica, ale na pewno sprawię, że będą spokojne!

To może tyle bo myślę, że przyjdzie jeszcze czas na podziękowania i podsumowania tego roku…..

A tymczasem posłuchajmy muzyki!

Jak co roku zbiór piosenek, które towarzyszą mi od lat. W tym Jingle Bells w wersji Korn-a, świąteczne przemyślenia Corey-a Taylor-a ze SlipKnoT i Stone Sour. Później najbardziej hardcoreowa polska kolęda Betlejem Polskie i nowość Oj Maluśki, Maluśki w wykonaniu zespołu Closterkeller 🙂

Wesołych Świąt!

 

 

Zostaw Komentarz