Przyłącz się do akcji – Polish fans for KoRn vs KoRn for Polish fans!

with Brak komentarzy

Polish fans for KoRn vs KoRn for Polish fans!Akcja pod patronatem medialnym www.KornFanHead.pl

Już 15 sierpnia 2017 roku Korn zagra w Dolnie Charlotty w ramach Festiwalu Legend Rocka. Jak zwykle polscy fani polscy fani chcą to niezwykłe wydarzenie wyróżnić czymś wyjątkowym i zaskakującym. Tym razem pomysł polega na tym, by po pierwsze zwrócić uwagę zespołu na pewien utwór i po drugie, zachęcić by Korn zagrał go podczas występu. A chodzi o utwór Layla, który został zarejestrowany podczas prac nad pierwszą płytą „KORN”, ale nie został zamieszczony na płycie.

 

Inicjatorami, pomysłodawcami oraz organizatorami tego projektu są Kamila Kilian oraz Wojtek Gie. To oni wspólnie wpadli na ten świetny pomysł i oby myśl i słowo stało się ciałem. Ale to wszystko zależy również od Ciebie. Bowiem w tym projekcie podstawą są fani, którzy odegrają lub zaśpiewają tę piosenkę, prześlą swoje nagranie a te później zostanie przesłane w kompilacji do zespołu. Zresztą dokładniejszy obraz tego jak to ma wyglądać jest na stronie wydarzenia na facebooku.

 

https://www.facebook.com/events/1931605930420786 

 

„Polish Fans For Korn vs KoRn For Polish Fans!

Już 15 sierpnia 2017 roku nasz ulubiony kukurydziany zespół zagra na Festiwalu Legend Rocka w Dolinie Charlotty! Rzućmy wyzwanie KoRn’owi! Nagrajmy wideo do starego kawałka „Layla” i „sprowokujmy” Ich do zagrania tego utworu na żywo w Dolinie Charlotty!
Dlaczego właśnie ten kawałek? Ponieważ jest świetnie zbudowany, ma groove i melodie, ma moc i klimat, od wielu wielu lat nie był grany przez zespół na żywo (tymbardziej w Polsce). Byłby to cudowny rarytas, gdyby Korniszony zagrali go specjalnie dla nas polskich fanów 🙂

Akcja została zakończona! Film zmontowany i publicznie udostępniony. Każdy kto wziął udział w akcji może zobaczyć się na klipie i czekać na koncert w nadzieii, że Korn zagra Laylę na żywo. Szczególne podziękowania należą się organizatorom, ludziom od spraw technicznych (montaż, design plakatu, etc) oraz wszystkim uczestnikom! Mi jest niezmiernie miło, że miałem w tym przedsięwzięciu swój skromny udział, i to, że mogę tej akcji patronować medialnie! A oto ten klip!


 

Zostaw Komentarz