Love And Death – Down. Singiel zapowiadający nowy album Perfectly Preserved. (Audio)

with Brak komentarzy

To właśnie dziś w piątek 13 listopada 2020 roku, gdy wydaje się  to być dniem pechowym, Brian Head Welch ze swoim zespołem Love And Death publikuje zapowiadany kilka dni wcześniej, singiel Down. Jest on zapowiedzią nowego albumu, który Perfectly Preserved, który ukaże się 29 stycznia 2021 roku.

 

Zespół już kilka dni temu dał minutową zajawkę dźwiękową singla, okraszoną zdjęciem okładki, oraz tytułem Friday. To był wyznacznik dzisiejszego dnia, w którym wszystko stało się jasne. Utwór Down zadebiutował oficjalnie na platformach streamingowych i na YouYube jako lirycs video, ale tu uwaga, nie na oficjalnym kanale zespołu a na Earache Records. Zaś ten w źródle podaje, iż premiera płyty ma się odbyć 12 lutego 2020 roku.

Jak będzie, czas pokaże. Pewne jest to, że w tym trudnym czasie zespół pracował nad nowym materiałem, czego mogliśmy być świadomi przez przebitki z instagrama od JR Bareis.

 

A dziś możemy słuchać nowego utworu i czekając na nową płytę, na spokojnie wejść na stronę zespołu Love And Death, która została zaktualizowana.

 

 

 

Zostaw Komentarz