Książki Brian’a Head’a Welch’a do nabycia prosto od wydawcy!

with Brak komentarzy

KsiążkiOdkąd Brian Head Welch pojawił się na spotkaniu w ramach akcji #misjawmieście Steiger Compact, dzień po koncercie Korn-a na Torwarze, w sieci pojawiało się coraz częściej pytanie gdzie można nabyć jego książki. Z Szeroko Otwartymi Oczami można było zakupić właśnie na tym spotkaniu, gdzie wydawnictwo Absolutnie Fantastycznie, przywiozło je prosto z drukarni. A same książki pachniały jeszcze świeżą drukarską farbą. I wtedy to książka miała swoją oficjalną premierę.

Wielu fanów w tym ja, zaopatrzyło się w nią, ale część z nich zaczęła dopytywać o dostępność poprzedniej, wydanej na polskim rynku Zbaw Mnie Ode Mnie Samego. Tak się złożyło, że miałem przy sobie egzemplarz tej książki, i to min, dzięki temu Brian zrobił mi zdjęcie i opublikował na swoim Instagramie i Facebooku, by pokazać całemu światu, że w Polsce jego książki są już przetłumaczone.

 

W odpowiedzi na coraz częstsze zapytania dotyczące książek Head-a wychodzi na przeciw samo wydawnictwo Absolutnie Fantastyczne i stowarzyszenie Azyland! Obydwa tytuły świeżo wydrukowane, są dostępne w sprzedaży! Jest to niebywała okazja, szczególnie przed spotkaniem z Brian’em, które odbędzie się 15 sierpnia w Słupsku przed koncertem Korn-a.

 

Aby zakupić książki Briana Head-a Welcha, należy napisać wiadomość na stronie facebookowej stowarzyszenia Azyland (KLIKNIJ TUTAJ!). A wtedy w odpowiedzi dostaniecie dokładną instrukcję co do przelewu i wysyłki! Z mojej strony dodam, że warto się zaopatrzyć w książki póki jeszcze czas przed 15 sierpnia!

 

Fot. Brian Head Welch from official Instagram

 

Zbaw Mnie Ode Mnie SamegoZbaw Mnie Ode Mnie Samego – wydanie 2017. Cena – 35zł. Pierwsza książka Briana, w której bardzo szczerze opowiada o tym w jaki sposób odnalazł Chrystusa, jak przebiegało jego życie do tej przełomowej chwili. Jak zmagał się z nałogami, depresją, wychowywaniem córki, przeżywaniem tras koncertowych z Korn-em i samym odejściem z zespołu. Swoista autobiografia, w której Head obnaża się całkowicie i szczerze. Wartościowa historia nie tylko dla fanów Briana i Korn-a.
Recenzję tej książki możecie przeczytać TUTAJ.

 

 

 

 

 

Książki

 

 

 

 

Z Szeroko Otwartymi OczamiZ Szeroko Otwartymi Oczami – wydanie pierwsze 2017. Cena – 38zł. Brian kontynuuje swoją historię, opowiadając jak zmieniło się jego życie po odejściu od Korn-a. Jak toczy się jego solowa kariera muzyczna, samotne wychowywanie córki a finalnie jak wraca do macierzystego zespołu, będąc już zupełnie innym człowiekiem. Opowieść o zmaganiu się z życiem czystym, bez używek, ale jednocześnie trudnym i pokręconym.

Video-recenzję tej książki możecie zobaczyć w TYM artykule na mojej stronie.

 

 

 

 

 

z szeroko otwartymi oczami

 

Jeśli wybierasz się na spotkanie z Brianem w Słupsku 15 sierpnia, to będzie możliwość zakupu książek bezpośrednio. Bowiem wydawnictwo Absolutnie Fantastyczne będzie tam miało swoje stoisko!

Zostaw Komentarz