WITAM,

KornFanHead promo picture

 

Nazywam się Marcin znany jako KornFanHead. Jestem kierowcą zawodowym. 10 lat temu zacząłem przygodę z busami, a od połowy 2015 zaraz po zdaniu prawa jazdy C+E prowadzę zestaw ciężarowy.

Jestem człowiekiem, który wie czego chce. Nie muszę nikomu niczego udowadniać i sam obieram ścieżkę jaką chce kroczyć by osiągać swoje cele.

OTO LISTA RZECZY, KTÓRE MNIE DEFINIUJĄ:

 

MUZYKA

In record

Jestem posiadaczem czterech wioseł. Są to dwie gitary elektryczne (Washburn, Fender), oraz gitary akustyczna i klasyczna. Przez 20 lat grałem w orkiestrze dętej na Barrytonie B (Saxhorn Tenorowy), mam nadzieję jeszcze do tego wrócić. Moich autorskich kompozycji możecie posłuchać tu. Jeśli chodzi o inspiracje muzyczne, to najbardziej oddziałują na mnie MuDvAyNe, KoRn, SlipKnoT i System Of A Down.

Kornfanhead Head
Razem z Brianem Headem Welchem po koncercie Korn w Warszawie (31.03.2017)

 

KSIĄŻKI

Na moim blogu znajdziecie masę videorecenzji audiobooków, które przesłuchałem głównie w trasie. Jeśli chcesz wiedzieć, jak słuchać audiobooka podczas jazdy, zapoznaj się z moimi wskazówkami. Moi ulubieni autorzy książek to Remigiusz Mróz, Zygmunt Miłoszewski, zaś z lektorów Krzysztof Gosztyła, Robert Jarociński, Jacek Banaszyk, Jan Peszek. Oto moje statystyki z portalu lubimyczytac.pl

Audiobook Inwigilacja Mróz

 

BEZKOMPROMISOWOŚĆ

W swoich opiniach jestem szczery i jeśli coś mi się podoba, to o tym powiem, a jeśli nie – to też nie będę tego faktu krył. Taki już jestem.

 

GŁÓWNE CELE BLOGA KORNFANHEAD.PL

– popularyzacja czytelnictwa w Polsce, ponieważ nadal nie rozumiem jak to możliwe, że „statystyczny Polak czyta średnio jedną książkę w ciągu roku”,

popularyzacja audiobooków jako nadal niedocenionego sposobu obcowania z literaturą – i wcale nie uważam, że czytanie jest lepsze; jest po prostu inne. Aktorska szkoła czytania audiobooków i dobrze dobrany lektor potrafią sprawić, że odbiór danej lektury będzie zupełnie inny po przesłuchaniu książki niż po jej przeczytaniu,

popularyzacja audiobooków wśród kierowców zawodowych – lubię łamać stereotypy i chętnie pokażę, że kierowcy zawodowi to naprawdę inteligentna grupa zawodowa, która wykonuje kawał dobrej, ale bardzo niedocenianej roboty,

– obalenie mitów na temat profesji kierowcy zawodowego. Przez dekady zawód kierowcy ciężarówki obrósł w niesłuszne i krzywdzące legendy i stał się grupą zawodową ośmieszaną i mieszaną z błotem. Moim celem jest pokazanie, że kierowca ciężarówki jest tak naprawdę kimś, kto powinien być szanowany bardziej niż górnik i kominiarz. Respekt należy mu się zaraz po lekarzu, strażaku czy stróżu prawa. W swoich materiałach pokazuję, jak wygląda to od środka, jednak nie jest to metoda, którą stosuje większość YouTuberów za kierownicą. Tak więc nie skupiam się na mówieniu o tym, gdzie jadę i jaki mam załadunek i rozładunek, ale mówię o tym wszystkim co tyczy się ogólnie życia związanego z tym zawodem, jak i tym co jest poza nim. Wspomnę, że kierowcą ciężarówki jestem z powołania i mam to w genach. Jest to moja pasja i spełnione marzenie. Dlatego walczę z każdym najmniejszym nawet sygnałem, gdzie owy zawód jest opluwany!


– promocja muzyki, poprzez współpracę z zespołami, muzykami i menadżerami grup, które nie tylko prezentują wysoki poziom artystyczny, ale są przede wszystkim bliskie mojemu muzycznemu sercu.

– promocja i prezentacja mojej muzycznej twórczości. Muzyki, która powstawała odkąd tylko po raz pierwszy sięgnąłem po gitarę (ok 1993 roku) i proces jej tworzenia trwa do po dzień dzisiejszy. Do tej pory była zapisana tylko na kartkach, taśmach magnetofonowych czy nagraniach cyfrowych audio i video.

– poruszanie tematyki socjologicznej, trollowanie niezdrowych akcji społecznych, wyrażanie sprzeciwu w przypadku łamania zasad, których nie można nawet ruszać, sprzeciwianie się niesprawiedliwości.

To tylko najważniejsze cele przyświecające mojej działalności. W każdej chwili może tutaj pojawić się coś nowego, ponieważ co chwilę wpadają mi do głowy nowe, dobre pomysły, które jak sami się przekonacie, z miejsca wcielam w czyn.

 

WSPÓŁPRACA

Jeśli masz dla mnie jakąś propozycję współpracy, to zapraszam do kontaktu

Telefon: 799-312-139