Fieldy – Got The Life. Moja Podróż, Uzależnienie, Wiara, Odnowa i Korn. Videorecenzja.

with Brak komentarzy

Fieldy – Got The Life w polskiej wersji językowej jest już na naszym rynku od 3 tygodni. Pora przyjrzeć się tej książce trochę bliżej.

 

Stąd oczywiście videorecenzja książki, która musiała poczekać ponad 10 lat od swojej pierwszej premiery, by móc pojawić się po polsku.

Pisana wraz z Laurą Morton autobiografia basisty zespołu Korn, to wielowarstwowa opowieść o życiu, muzyce, problemach i odmianie jaką przechodzi nie tylko Reginald Arvizu, ale myślę, że każdy kto dotarł na ścieżce swojego życia do momentu, że postanowił się zmienić na lepsze.

 

Odnowa o której Fieldy opowiada, to nie tylko nawrócenie i porzucenie nałogów, ale także zmiana trybu życia, charakteru. Piękna lekcja pokory, naprawiania popełnionych błędów, oczyszczenia się z grzechów przeszłości.

Do wszystkiego jednak potrzeba przełomu i punktu zapalnego. A ten znajdziesz w książce, którą można zakupić na stronie wydawnictwa Absolutnie Fantastyczne od 27 maja 2019 roku. A cieszyć się nią możemy dzięki stowarzyszeniu Azyland, dzięki któremu kolejna książka napisana przez muzyka zespołu Korn, ukazała się w Polsce.

 

Fieldy – Got The Life jest domknięciem całego kompletu napisanych przez muzyków Korn-a książek i wydanych w naszym kraju.

 

 

 

 

Jeśli chcesz zakupić Got The Life, to kliknij w obrazek poniżej a zostaniesz przekierowany do miejsca bezpośredniej dystrybucji.

 

 

 

 

 

Książka wydana pod patronatem medialnym: